שיווק מתקדם באינטרנט. ליצירת קשר- 0733744200

הדרך הבטוחה להגדיל את ההכנסות שלכם

Posted by Connvisor Digital | 0 comments

17.04.18

כל בעל עסק שמכבד את עצמו יודע שהדרך הכי טרנדית כיום להגדיל את ההכנסות של העסק הוא פרסום ושיווק בגוגל בתור כאלה שבילו זמן לא מועט בחיפוש ערכים בגוגל ודאי אתם יודעים להעיד בעצמכם שהפרסומת הכי יעילה בימנו היא פרסומת בפלטפורמה הזו, אנשים יושבים במשך שעות ארוכות מאד מול מנוע החיפוש, הדפדפן ושאר האפליקציות של גוגל, גוגל כיום היא אחת החברות הכי גדולות ומצליחות בעולם, בתור אחת כזו, שיווק מוצרים ושירותים דרך הפלטפורמה שהיא מציעה לבעלי עסקים הופכת להיות שיטת הפרסום והשיווק הכי יעילה והכי מצליחה.  

כיצד משתלבות חברות פרסום בשוק השיווק העכשווי?

Posted by admin | 0 comments

העולם שלנו משתנה בקצב מהיר - טכנולוגיות חדשות צצות ודוחקות את רגלי הישנות, ערוצי שיווק חדשים מפציעים, גישות חדשות מתבססות ותופסות את מקומן של הגישות הקלאסיות והארכאיות, אפילו אנחנו, בני האנוש, משתנים. הצרכים שלנו שונים מאלה שהיו לנו לפני עשור (לא כל שכן מאלה של הורינו), הציפיות שלנו (מעצמנו, מהסביבה ומהחיים באופן כללי) הן אחרות, וכך, גם ההיצע העומד לרשותנו והתפישות שלנו. אבל, בתוך כל הכאוס החדשני והמודרני הזה, לפחות דבר אחד לא השתנה - הצורך בשיווק (או, בלשון פשוטה - בית עסק שאיננו מרוויח, חוסר זכות הקיום שלו יקבל עד מהרה חיזוק בדמותה של פשיטת רגל).  

קידום אתרים אורגני מול קמפיין ממומן – יתרונות וחסרונות בולטים

Posted by Connvisor Digital | 0 comments

29.05.17

יתרונות וחסרונותיו של קידום אתרים אורגני (SEO)

קידום אורגני מצריך זמן עבודה של איש ה-SEO, הרבה ידע והבנה בתחום, ובעיקר סבלנות. קידום אורגני משתמש בדרך כלל במספר מצומצם באופן יחסי של מילות מפתח רלוונטיות, אותן הוא משלב במקומות שונים לטובת קידום האתר, ובהן הוא משתמש בכדי להעלות את דירוג האתר והרלוונטיות שלו לקהל היעד. 

מכיוון שאין בקידום אורגני משום מודל תשלום כלשהו, המחיר המשולם הוא למעשה על זמן העבודה של המקדם האורגני, או במילים אחרות על השירות שניתן. 

 

מדידה של מקורות התנועה לאתר בגוגל אנליטיקס

Posted by Connvisor Digital | 0 comments

29.05.17

כל בעל עסק ומשווק שמפעיל קמפיין באינטרנט, חייב לבצע מדידה מתמדת של נתונים. הודות לכלי הניתוח שמספקים לנו שפע בלתי נדלה של נתונים, האתגר האמתי הוא לא כריית נתונים אלא היכולת לייצר מערך ניתוח שיציג בברור תמונה מובחנת של שיעור עמידה ביעדים. במאמר זה ננסה לתת כלים זמינים לכל שיעזרו לנתח את תנועת הגולשים לאתר ולנצל את הידע לשיפור הביצועים של קמפיין שיווקי באינטרנט.  

הפיקסל של פייסבוק

Posted by Connvisor Digital | 0 comments

29.08.16

כלי חובה למדידה, בקרה ואופטימיזציה של קמפיין פרסום בפייסבוק

יש לכם עסק (או משווקים עסק), בניתם אתר יפה, אתם רוצים למכור את המוצרים והשירותים שלכם, רוצים להגיע לעוד ועוד לקוחות פוטנציאליים באינטרנט, שיבצעו פעולות בעלות ערך באתר שלכם, בדף הנחיתה או בכל נכס אינטרנטי אחר שאתם מפעילים. האם חשבתם להשתמש בפייסבוק לטובת הנושא? למנף את הרשת החברתית לטובתכם העסקית? הפייסבוק כבר מזמן הפך להיות מרשת חברתית פשוטה למערכת עסקית ענפה בעלת יכולות אדירות שבעלי עסקים יכולים לנצל.

 

טיפים לחיפוש בגוגל שיהפכו אתכם למקצוענים בתחום

Posted by admin | 0 comments

25.05.16

סביר להניח שאתם משתמשים בגוגל פעמים רבות ביום, בערך כמו כל אדם בעולם. אך הסתברות גבוהה, אלא אם אתם גיקים של טכנולוג שאתם כנראה משתמשים בגוגל בדרך המסורתית. אם השימוש הנוכחי שלכם הוא הקלדת מספר מילים ושינוי השאילתא עד שאתם מוצאים את מה שאתם מחפשים, במאמר זה תגלו שישנה דרך טובה יותר, ואפילו לא קשה ללמוד אותה.

 

סודות שיש בפייסבוק וכל משווק פשוט מוכרח להכיר אותם (במספר 2 אתה תתאהב)!

Posted by admin | 0 comments

05.04.16

מעל למיליארד אנשים משתמשים בפייסבוק על בסיס יומי. נכון, זה כולל גם אותך. אך האם ידעת שישנם לא מעט אפשרויות סודיות בפייסבוק שכנראה לא הכרת עד היום? עצור לרגע וחשוב באיזו דרך אתה משתמש בפייסבוק. ואיך השתמשת בו אתמול? ולפני חודש?

 

כלי חדש במערכת הפרסום של פייסבוק

Posted by Connvisor Digital | 0 comments

27.03.16

הכלי החדש ייקרא Delivery insights ויעזור למפרסמים לעשות את ההתאמות הדרושות למסעות הפרסום במערכת. הכלי ייכנס למנהל המודעות של פייסבוק (ממשק הניהול המרכזי) במהלך חודש אפריל. ניתוח של יכולות ההפצה של מסעות הפרסום יסייע לענות על אחת השאלות הנפוצות בקרב המפרסמים בפייסבוק –

"הקמפיין שלי לא מנצל את התקציב, מה עושים?"

 

8 מדדי ההמרות החשובים ביותר שעליך לבצע עליהם מעקב

Posted by admin | 0 comments

17.01.16

אם אתה משווק או בעל עסק המציע באינטרנט מוצר או שירות שאנשים משתמשים בו (ואפילו אתר עם תוכן רלוונטי ללקוחות ולגולשים), התועלת שלהם היא הכרחית במטרה למשוך קהל. ואף על פי כן, היכולת שלך להחזיק את אותו הקהל ולהפוך אותו ללקוחות נאמנים, משימה חשובה מאוד, תלויה בשאלה באיזו רמה אתה משתמש ומבצע אופטימיזציה במדדים הנכונים באתר שלך.

 

ויראליות – MyState Case Study

Posted by admin in ללא קטגוריה, ללא קטגוריה, ללא קטגוריה, ללא קטגוריה, ללא קטגוריה, ללא קטגוריה, ללא קטגוריה, ללא קטגוריה, ללא קטגוריה, ללא קטגוריה | 0 comments

08.11.15

כחלק מהעבודה השוטפת של Connvisor Digital, אנו מלווים ומייעצים שיווקית לאירגונים, חברות וסטארטאפים בשלבים שונים של עשייה. לאחרונה, יצא לנו ללוות סטארט-טפ חדשני ומעניין בשם MyState בתהליך השיווק הראשוני שלו, עוד משלב ההקמה ואנו שמחים וגאים לספר על ההצלחה, הוויראליות והתהליך שעברנו ביחד איתו, ויש גם טיפים שווים!

 

קטגוריות


חייג עכשיו